Modele mercedesa a klasa

Posted by on Feb 20, 2019 in Uncategorized | No Comments

Witam Proszę o Jakieś informacje na temat Mercedesa-Benz a 160 Avantgarde półautomat 2000R. kupiłam aller 5 miesięcy temu i już wymieniłam arternator i miałam problème z ręcznym qui po zaciągnęciu blokował Koła, wymieniono Coś Tam w kołach i ponoć będzie OK, Czy Ktoś Posiada à piękne auto je Czy często ma Jakieś awarie. gdzie Można zdobyć Jakieś Opisy budowy Podstawowe sposoby prawidłowego użytkowania Tego AUTa, Pozdrawiam Witam… ja również Proszę o pomoc. Tak samo Jak Ania kupiłam w grudniu Mercedesa A 160 Rocznik 1998, Benzyna. Zauważyłam jeżdżąc NIM, że wskazówka zużycia paliwa po zejściu do 1/4 Ani drgnie dalej… tym sposobem praktycznie jeździłam na pustym Bakou. Drugiego dnia Oczywiście samochód nie odpalił… Dodam, że Akumulator kręcił… Oddałam Autko do mechanika qui wymienił filtr paliwa, zatankowałam ne pełna i było OK.

Po przejechaniu 350 km problème się powtórzył tzn. samochód zgasł i już nie Chciał Odpalić. Nie miałam możliwości jego ściągnięcia Więc stał na parkingu tydzień. Po Tygodniu odpalił bez niczego ALE co z tego Bo na Drugi Dzień à samo… Był sprawdzany na komputerze je nie usterek wskazuje. Czy à Pompa paliwa? Czekam flippant Mechanik będzie Mia ł Czas je zajrzy ne niego. Proszę Coś zasugerować, zauważyłam, że ciężko o Dobrego fachowca… Zupełnie Nowy Produkt Mercedesa, klasę A, zaprezentowano w 1997 Roku w wersji A 140 i A 160. Samochód stał się słynny za sprawą nie zaliczenia tzw. łosia Testu.

Po wzbogaceniu AUTa o układ ESP, obniżeniu i utwardzeniu Zawieszenia i obniżeniu profilu OPON, pojazd skutecznie omija Nagle pojawiające się przeszkody. W 1999 Roku wprowadzono najmocniejszą wersję A 190. W 2001 Roku dokonano drobnych zmian stylistycznych je zaprezentowano wersję przedłużoną. Klasa A była dostarczana w Trzech wersjach wyposażenia: Classic, Elegance i Avantgarde. W Roku 2004 oferowana była wyłącznie w limitowanej serii Specjal édition. Twoja Klasa A Może cię ostrzegać Przed grożącą kolizją, pomagać podczas hamowania i omijania przeszkody lub nawet inicjować Autonomiczne hamowanie w do awaryjnym. Marek-na stronie: www. kozak_k znajdziesz pliki PDF.